צילומים לאחד מבתי המלון הגדולים בעולם "אריה"

כאשר פניתי למנהלי השיווק באחד המלונות הגדולים והיוקרתיים בעולם לצלם עבורם נתקלתי בהמון חסמים

הרי שצילום ברמה בינלאומית אינם מספיקים לעבוד עם חברה בסדר גודל כזה.

ישנם הרבה מכשולים לוגיסטי וטכניים, אך לאחר פגישת הכרות ועם המון נחישות הצלחתי לשבות את ליבם עם קסם ותמונות מנצחות וגם קצת מזל.

צילום הסויטה של בית המלון

הצילום הראשון שלי איתם היה המתאגר ביותר שהיה לי בצילומי המלון שעשיתי עד היום.

השנה 2017 והמועד 21 באוגוסט, המטרה צילום סוויטת יוקרה שלא פתוחה להשכרה לציבור הרחב אלא רק לכרישי ההימוריםולקוחות וי.אי.פי.

הסוויטה בקומה ה 58 של מגדל היוקרה סקיי סויטססוויטות השמיים“, עם 2 חדרי שינה מאסטר ו 2 חדרי רחצה, סלון, פינת אוכל, שרותי אורחים, מטבחון משרת, נוף עוצר נשימה ומשרת פרטי 24 שעות ביממה.

אתם בטח שואלים מדוע הזכרתי את ה 21 באוגוסט 2017, ביום הזה התבצע אחד מליקויי החמה (ליקוי שמש) המיוחדים בדור שלנו.

בעת ההכנה לצילומי חדר המלון, מה שהיה אמור להיות מספר דקות של ליקוי חמה גרר אחריו סערה של גשמים ושמיים קודרים מה שהשפיע קשות על לוז הצילומים ועל הנראות מחדר היוקרה שעולה כ 50-70 אלף שקלים ללילה.

בעזרת הניסיון הרב שרכשתי בצילומי מלונות ברחבי העולם וסט הכלים של צלם אדריכלות שרגיל להפתעות מסוגים שונים, הצלחנו להתגבר בעזרת עריכה וקצת קסם על הנוף החורפי והסוער שעבר עלינו עת הצילומים.

כצלם מלונות אני נתקל לעיתים רבות בלוז מאוד צפוף אשר חלון ההזדמנויות לצלם סוויטה כזו הוא כמעט נדיר היות והמלון מאבד אלפי שקלים על כל שעה שהסוויטה לא מושכרת.

צילומים לבתי מלון הינם מאוד מורכבים ברמה הטכנית של הצילום והתאורה שלהם, הם בעלי חומרים מבריקים, חלונות גדולים וחללים רבים המקושרים אחד לשני ויש לקחת בחשבון הלוח זמנים הלחוץ להשלמת המשימה.

לאחר צילום הסלון, המשכנו לצלם את שני חדרי השינה (מאסטר) וחדרי הרחצה שלהם, צילמנו גם את פינת האוכל והבר וסיימנו את היום.

צילום הפנטהאוז של בית המלון

היום השני שלנו התמקד בפנטהאוז בקומה שמעל, שהוא אחד מהפנטהאוזים הקטניםיותר של המלון עם שטח של 200 מטרים רבועים עם 2 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה ומטבח עם משרת צמוד.

אחרי הצילום הראשון הלקוחות מאוד התרשמו מהתוצאות, העמידה בלוח הזמנים והמחוייבות שלי לתוצאות "בכל מחיר", הפעם הלקוחות שלי הפתיעו אותי כאשר אמרו לי שניתן לצלם את הפנטהאוז רק בשעות הערב אל תוך הלילה, הבונוס, להישאר לישון שם הרי שהם מבינים שצילום מלון זה עבודה שדורשת ריכוז מוחלט ולוקחת זמן על מנת להגיע לתוצאות שמלון 5 כוכבים ברמה שלהם מצפה לו.

שלא תבינו לא נכון, לא בדיוק התלוננתי שהצילום יצא בלילה ועלי להישאר לישון בחדרשל 200 מטר לבדי, אך כמובן שלא הייתי לגמריי לבד הרי שלכל חדר כזה ישמשרת צמודוגם אני קיבלתי כבוד של מלכים.

התחלנו בתמונת הכסף צילום הסלון בעת השקיעה, המטרה היתה להראות את הנוף הנשקף מהפנטהאוז שצופה לסטריפ המפורסם של לאס וגאס במיוחד בזמן השקיעה, צילום פינת האוכל וצילום החדרים וחדרי הרחצה.

משרת אישי, כמי שהיה קצת נבוך מהעובדה שיש לי משרת צמוד שמגיע מדלת צדדית ומצלצל להודיע לי שהוא פה, שואל אם אני רוצה לשתות, אולי למלא לי את האמבטיה ועל הדרך להכין משהו לאכול.

המשכנו את הצילומים בשאר חדרי השינה והרחצה לא לפני שמילאנו את המים בגקוזי הענקי שלקח לפחות כ 20 דקות.

בהמשך הדרך יצא לי לצלם לבית המלון עוד הרבה חדרים וסוויטות, ההנאה בצילום אדריכלות ועיצוב פנים של בית מלון יוקרה היא בלתי ניתנת לתאר לצלם אדריכלות ובתי מלון.

אהבתם? שתפו, זה בחינם.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin