איך בוחרים צלם אדריכלות בצורה הנכונה

מה תפקידו של צלם האדריכלות

תפקידו של צלם האדריכלות הוא הרבה מעבר לתמונות טובות.

הצלם צריך להכיר אתכם ואת עבודותיכם, להבין כיצד אתם משווקים ומוכרים את השירותים שלכם, מי קהל היעד שלכם, מי המטרות שלכם ואיך לעזור לכם להתפרסם, לקבל הכרה מקומית ובינלאומית, פרסומים ופרסים והכי חשוב לעזור לכם להביא לקוחות בעזרת צילום נכון.

איזה צלם אדריכלות יתאים לנו

כלל מספר אחד בבחירת צלם אדריכלות טוב הוא בכלל לא קשור לצלם עצמו, אדריכל צריך לבחור צלם שיכול לעזור לו להגיע לאותה הרמה של המתחרה / קולגה מספר אחת שלו לכל הפחות או מעליו ברמת הנראות.

כאשר אדריכל מפספס לקוח, הלקוח לא יחזור לשוק חיפוש אדריכל למספר שנים רב

ולכן אין מקום לאדריכל להתעסק בשאלה כמה עולה צילום האדריכלות אלא האם הצלם יוכל לעזור לו להוביל ברשימת הנראות, אשר ללקוח הפוטנציאלי יש מספר שניות מצומצם להתאהב ולהתחבר לעבודות של האדריכל וכל פספוס של לקוח הוא פספוס רב שנים.

איך נמדד צלם אדריכלות מקצועי

לאחר הפגישה והעבודה הראשונה צלם האדריכלות צריך להבין כיצד האדריכל עובד ולעזור לו לקדם את האינטרסים והשאיפות של האדריכל,

צילום אדריכלות הוא הרבה מעבר לתמונה טובה, הצלם הוא כלי להגשמה של האדריכל ליצירת מוניטין או שמירה עליו, כלי לימקוד וסגירת לקוחות.

עזרו לצלם לעזור לכם, לכל אדריכל יש את הסגנון והציפיו שלו מהצלם, אם זאת הקשיבו לצלם היות ולצלם מקצועי יש ניסיון והוא יוכל לייעץ לכם מה עובד בשטח בשונה מרצונות אישיים.

כמה עולה צלם אדריכלות

צלם אדריכלות מקצועי ובעל ניסיון עולה כ 2,500.00 ש“ח לחצי יום צילום של 4 שעות (4-5 תמונות מסחריות) וכ 4,200.00 ש“ח ליום צילום של 7 שעות (8-10 תמונות מסחריות) בממוצע.

אל תשכחו אתם משלמים על תוצאות ולא על תמונות.

איכות מול כמות בצילום אדריכלות

ישנה תאוריה גדולה העומדת מאחורי זה, ההוכחה הכי טובה היא להסתכל על תרבות הצריכה של הלקוחות וכיצד אנחנו רוכשים בפועל מוצרים ושרותי. 

האם ראיתם אי פעם יותר מ 2-3 תמונות של רכב, תיק, שעון, בית יוקרה?

התשובה היא שלא, אפילו המבורגר של מקדונלס שעולה 1.99 דולר שעלה לצלם כל 10,000 דולר מוכר את ההמבורגר עם תמונה אחת בלבד.

צלמו תמונה אחת מנצחת ובאנגלית Hero Photo שתעשה את העבודה ולא תשאיר מקום לספק אצל הלקוח, המטרה שלנו היא להמיר צופה ללקוח ולא לקבל עוד ליק ברשת החברתית.

אהבתם? שתפו, זה בחינם.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin